Hakkımızda

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Hakkımızda
METAL İŞLEME
dmk makina metal işleme
LAZER METAL KESİM
LF-6025 GT LAZER MAKINA KESIM
HAKKIMIZDA

BİZİM HİKAYEMİZ

DMK Makina 17 yıldır yerli ve yabancı müşterilerine hizmet vermektedir. Uzman kadrosu, ileri teknoloji ürünü ve modern makina ekipmanlarına sahiptir. Müşteriye özel makine imalatı ve metal işleme ürünleri ile Türkiye’de ve Uluslararası pazarda makine ve metal sektöründe hizmet vermektedir.

Modern ve geniş makine parkurumuz ile konusunda profesyonel çalışanlarımızla müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en doğru şekilde, uygun fiyata ve kusursuz çözüm üretmeye çalışmak temel hedefimizdir.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli işimize yatırım yapıyoruz. Müşterilerimize mükemmel müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet ediyoruz. Sürdürebilir kesintisiz üretim yaparak siparişleri “ söz verdiğimiz zamanda ve mükemmel kalite anlayışı ile teslim ediyoruz.

Optimize edilmiş üretim hattımız ve modern ekipmanlarımız ile yetenekli personellerimiz ile üretim kalitesini en üst seviyede tutmasını sağlamaktadır.

METAL İŞLEME

ŞİRKET DEĞERLERİMİZ

HEDEFİMİZ

KALİTEYİ ÖNEMSİYORUZ

Sürdürülebilir büyümeye, ancak kaliteyi koruma yaklaşımını karar alma süreçlerimize entegre edersek ulaşabiliriz. Başka bir deyişle; sağlıklı bir işin, sağlıkla işleyen bir dünya ve toplumlar olmadan pek de bir anlamı olmadığına inanıyoruz.

ÖZEL ÜRETİM

Standart üretim dışında müşteriye özel makina tasarımı ve imalatı ile sektörün önde gelenlerindendir.

UZMAN EKİP

İhtiyaçlara uygun makina tasarlayan uzman ekibimiz, profesyonel çözümler sunar.

MODERN EKİPMAN

Gelişen teknoloji ile birlikte son sistem ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

PROJE DESTEĞİ

Yeni ürünler ve hizmetler geliştirmesine, mevcut ürünlerini iyileştirmesine ve üretim süreçlerini optimize etmesine yardımcı oluruz.

27 YILLIK TECRÜBE

4850 TAMAMLANAN PROJE

350K+ MEMNUN MÜŞTERİ

23 UZMAN PERSONEL

Sürdürülebilir Bakış Açısına Sahibiz

Sürdürülebilir müşteri ilişkileri için uzun dönemli bakış açısına sahip olmak gerektiğinin farkındayız. Gerek küresel ölçeğimiz, gerekse paydaşlarla kurduğumuz ilişkilerimize katkıda bulunabileceğimiz her türlü fırsata ve görüşü önemsiyoruz.. Bu kapsamda, hem kendi ekosistemimizdeki çalışanlarımıza hem de diğer kuruluşlar için rol model olmayı hedefliyoruz.

DMK MAKİNA; Günümüzde Türkiye’nin en büyük metal işleme şirketlerinden biri olarak gelecekte de tüm paydaşları için değer yaratmaya devam edecek.

Misyonumuz

Çalışanların güven duyduğu, müşterilerin gönül bağı kurduğu, iş ortaklarının kalıcı olduğu, insan ve sürdürülebilirlik odaklı kurum kültürünü sahiplenerek makine ve metal işleme sektöründe dünya markası olmak.

dmk makina metal işleme
dmk makina vizxyonumuz

Vizyonumuz

Kalite odaklı, sürdürülebilirliği öncelik alan bir dünya markası olarak bulunduğu pazarlarda lider olmak.