dmk logo

CNC Oksijen Kesim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. CNC Oksijen Kesim

CNC OKSİJEN KESİM

CNC oksijen kesim, günümüzde kullanılan kesim türlerinden bir tanesidir. Pek çok türde malzemenin kesilmesinde son derece rahat bir şekilde kullanılabilen CNC oksijen kesim diğer kesim türlerine göre çeşitli üstün yönlere de sahiptir. 

Kalın metal malzemeleri kolaylıkla kesebilen CNC oksijen kesim yöntemi, sanayi de pek çok alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Dünya genelinde en yaygın kullanılan kesim işlemlerinden bir tanesi olan CNC oksijenli kesim ile çeliğin rahatlıkla kesilmesini ve istediğiniz şekle bürünmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle inşaat sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alan CNC oksijen kesim, metalin içinde yer aldığı diğer sektörlerde de sık sık tercih edilmektedir.

CNC Oksijen Kesim Hizmeti

Modern CNC oksijen kesim parkurumuz ile müşterilerimize sunduğumuz en iyi hizmetlerden bir tanesidir. Kesme işlemi sırasında yanıcı yapıda ki oksijen ve gaz birlikte kullanılmaktadır. Bu neden ile hizmetin ne kadar önemli olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. DCNC oksijen kesim hizmeti alırken aldığınız hizmetin kaliteli ve kusursuz olduğuna dikkat etmelisiniz.

DMK Makina mükemmel müşteri memnuniyeti için en kaliteli ve profesyonel ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda siz de kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edin.

Uzman Ekibimiz ile Lütfen İletişime Geçiniz

BİZE ULAŞIN

Lazer Kesim ihtiyaçlarınıza hızlıca çözüm üretmek için yanınızdayız

Lazer Kesim ihtiyaçlarınıza hızlıca çözüm üretmek için yanınızdayız

Telefon

+90 288 431 46 66
+90 545 431 46 66

Eposta

info@dmkmakina.com
satis@dmkmakina.com

Website

www.dmkmakina.com

Adres

Atatürk Mah. Yeni Sanayi Sitesi 6. Sokak No:22 Lüleburgaz – KIRKLARELİ

7/24 HİZMET İLE TANIŞIN!

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder