Boru Bükme

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Boru Bükme

BORU BÜKME

Üretimde, genel olarak boru bükümünün önemi her geçen gün artmaktadır. Günümüzde kaynak ile birleştirip taşlama yapmak büyük  zaman almakta ve ağır bir işçilik olarak görülmektedir.

Eskiden bu yöntem bir alternatif olarak görülse de artık kullanışlı değildir. Boru bükme prensipleri yalnızca yuvarlak borular için değil teller ve içi dolu çubuklar, oval, kare ve dikdörtgen profiller için de kullanılmaktadır.

Yumuşak Çelikler, Alaşımlı Çelikler, Paslanmaz Çelikler, Alüminyum, Bakır ve Pirinç gibi materyallerin üstün hız, yüksek tekrarlanabilirlik değerleri ve dar toleranslarda bükümleri için geliştirilmiş modern makine parkuru sayesinde boru ve profil bükme tezgahları ile yüksek adette üretim yapmaktayız.

360 derece/saniye bükme ve 2000 mm/saniye ilerleme hızları ile birlikte +/- 0.05 ~ 0.1 derece tekrarlana bilirlik değeri gibi bükme, döndürme ve hızlı üretim ile üstün hızlarda yüksek kalite sunmaktadır.

Boru Bükme Konusunda Güveniliriz.

DMK Makina kullanımı son derece basitleştirilmiş modern bükme makinasi sayesinde ister XYZ veya YBC koordinatlarını manuel girebilir ve bükülecek ürünü ekranınızda görüntüleyebilir; isterseniz CAD Reader özelliği ile dosyayı aktarıp ekranda gerekli düzenlemeleri yaparak kusursuz ve mükemmel ürünler üretmektedir.

ART04964

Boru Bükme Konusunda En İyi Hizmeti Sunuyoruz.

Uzman Ekibimiz ile Lütfen İletişime Geçiniz

BİZE ULAŞIN

Lazer Kesim ihtiyaçlarınıza hızlıca çözüm üretmek için yanınızdayız

Lazer Kesim ihtiyaçlarınıza hızlıca çözüm üretmek için yanınızdayız

Telefon

+90 288 431 46 66
+90 545 431 46 66

Eposta

info@dmkmakina.com
satis@dmkmakina.com

Website

www.dmkmakina.com

Adres

Atatürk Mah. Yeni Sanayi Sitesi 6. Sokak No:22 Lüleburgaz – KIRKLARELİ

7/24 HİZMET İLE TANIŞIN!

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft – WordPress form builder